Ankara Aşçılık Kursu Anıt Eğitim

Ankara Aşcılık Kursu: Geleceğin mesleğini öğrenmek isteyenler, yerken bizi mutlu eden tarifleri öğrenmek isteyenler için harika bir eğitim ile sizlerleyiz.

Aşçı olmak için ne yapmalıyım diyorsanız, Ankara Aşçılık Kursu Anıt Eğitim’le işiniz çok kolaylaşıyor. Başarılı bir şef olmanız ve bu kursu başarıyla bitirmeniz bizim için çok mutluluk verici olacak. Ankara Aşçılık Kursu Anıt Eğitim, sizlere başarılı bir şef olmayı öğretecek ve bunu başarabileceğinizi kanıtlayacak bir kurstur. Anıt Eğitim, Ankara Aşçılık Kursu gibi bir çok workshop tarzı kursu bulunmaktadır. Anıt Eğitim’in Butik Çikolata Kursu Ankara Çocuk Pastacılık Kursu gibi bir çok kursu bulunmaktadır.

1990’dan beri Ankara’da bir çok kurs açtek ve yüzlerce aşçıya eğitim verdik. Ankara Aşçılık Kursu Anıt Eğitim’le geleceğinize şekil verebilir aldığınız belgeler ile iş yeri açabilir veya aşçı olarak restoranlarda çalışabilirsiniz.

Restoranlarda yediğiniz o lezzetli yemekleri kim kendi restoranında ya da evinde yapmak istemez? Ankara Aşçılık Kursu Anıt Eğitim, 33 yıldır profesyonel aşçılık eğitimini, sizler için sunuyor. Anıt Eğitim Ankara Aşçılık Kursu’nun özel olmasının sebebi; geleneksel mutfak sanatlarını, dünya mutfak kültürü ile birlikte harmanlanmasıdır.

Aşçı eğitimi başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar size her türlü desteği sağlayacaktır ve ileri seviyeye geldiğinizde usta bir aşçı olacaksınız. İster kendi restorantınızı açar ister evinizde enfes yemekler yapabilirsiniz. Sizleri tahmin ettiğinizden çok daha ileri seviyeye getireceğimize emin olabilirsiniz. Anıt Eğitim’in Ankara Aşçılık Kursu ile sizlere neler katacağına bakalım.

Ankara Aşçılık Kursu Anıt Eğitim

Ankara Aşçılık Kursu Anıt Eğitim Sizlere Ne Katacak

Bu kurs sayesinde besin gruplarına hakim olacaksınız ve besin öğelerini kolaylıkla ayırt edeceksiniz. Kazanacağınız bilgi ve kazanacağınız becerileri gündelik hayatınızda uygulayabileceksiniz. Evinizde artık bir aşçının yemekleri pişecek. Hayatınızda yiyecek-içecek hazırlama, pişirme tekniği, saklama koşullarının besin ögelerine olan etkisine hakim olacaksınız ve yüksek besin değeri olan lezzetli yemekler yapabileceksiniz.

Aşçılık Kursu Eğitimlerinde;

 • Aşçılık trendlerini öğreneceksiniz,
 • Gıda bilgisi ve güvenliğine hakim olacak,
 • Türk ve Dünya Mutfağı yemek pişirme tekniklerine hâkimiyet sağlayacak,
 • Aşçılık mesleğini nitelikli gerçekleştiren, profesyonel aşçılar olarak geleceğinize yön verebileceksiniz.
 • Malzeme seçimi konusunda profesyonel olacaksınız,
 • Seçilen malzemeden hangi yemeğin yapılacağını ve karar aşamaları,
 • Pişirme tekniği ve düşünce yoğunluğunun dışa vurumu,
 • Hangi baharat nerede kullanılır ve birbiriyle uyumu,

Sahip olduğunuz bilgiler sayesinde, özellikle yemek, içecek ve menü planlamasında çok başarılı sonuçlar elde edeceksiniz. Böylelikle, insanların sağlıklı beslenmesine katkıda bulunacaksınız.

Ankara Aşçılık Kursu Anıt Eğitim ile Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Aşçılık Belgesi almayı hak kazandıran eğitim programlarıdır. 10 kişilik özel sınıflarda kaliteli eğitimler ve esnek saatler ile kendinize göre şekillendirebilirsiniz. Eğitimler modüler bir yöntemle sizlere sunulmaktadır. Dilediğiniz platformdan istediğiniz erişim olanakları ile eğitimlerinize her zaman ulaşabilirsiniz. Uzman ve deneyimli şefler, sizlerin daima yanındadır.

Ankara Aşçılık Kursu Anıt Eğitim Meb Onaylı Aşçılık Kursu ile aldığınız 115 saatlik ders sonunda kendi işyerinizi istediğiniz zaman kolaylıkla açabilirsiniz.

Aşçılık Belgesini Kimler Nasıl Alabilir?

MEB Onaylı Aşçılık Sertifikası, meslek olarak aşçılık yapmak isteyen herkes alabilir. Ankara Aşçılık Kursu Anıt Eğitim sayesinde kurs süresini başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz bu imkânı sağlamaktadır. Eğitim sonunda öğrencilerimiz Milli Eğitim Bakanlığının aşçılık sınavına katılarak sertifika almaya hak kazanacaklardır.

Ankara Aşçılık Kursu Anıt Eğitime Nasıl Kayıt Olabilirim?

 1. Ankara Kızılay’da bulunan Anıt Eğitim kursumuza gelerek kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.
 2. Web sitemizde ‘Ön Kayıt Formu’na tıklayarak sistemimize kayıt yaptırabilirsiniz.

Kayıt İçin Gerekli Evraklar;

 • 1 Adet Vesikalık Fotoğraf
 • Diploma Fotokopisi
 • Nüfus Kâğıdı Fotokopisi

Bahsedilen evrakları getirerek başvurularınızı tamamlayabiliriz. Ankara Aşçılık Kursu için dilediğinizde bizlere ulaşabilirsiniz. 12 Aya varan taksit ödeme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

En modern teknik ekipmanlar ve özel olarak tasarlanmış mutfaklarımızda pratik eğitim verirken eğitim boyunca teorik eğitim desteğinin sürekli sağlıyoruz. Kursumuz Türkiye’de 1990’dan beri hizmet veren firmamızın tecrübeli ve uzman eğitmen şefleri tarafından verilmektedir.

Eğer ki sizde usta aşçı olmak istiyorsanız Ankara Aşçılık Kursu bunu sizin için büyük bir keyfe dönüştürecektir. Belki siz bu eğitim sonunda aşçılığı bir meslek haline dönüştüreceksiniz belki aşçılık bilgilerinizi evde lezzetli yemekler yaparak sergileyeceksiniz. Bilgilerinizi nasıl kullanacağınız sizin elinizde. Ankara Aşçılık Eğitimi Anıt Eğitim bu sektörde profesyonel olarak hizmet vermektedir.

Anıt Eğitim’in verdiği Ankara Aşçılık Kursu hakkında merak ettiklerinizi bizlere sorabilirsiniz. Eğer ki kursumuza katılmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

Diğer eğitimlerimizi görebilmek için ve bilgi almak için eğitimlerimiz sayfasına girebilirsiniz


Mutfakta harikalar yaratmak ve becerilerini geliştirmek isteyenler için profesyonel ekibimiz tarafından sunulan ve ayrıca MEB onaylı eğitim programlarımıza katılabilir, Anıt Eğitim ailesinin bir üyesi olabilirsiniz. Bunun için web sitemiz üzerinden İletişim sayfamızda yer alan telefon numaramızı arayarak eğitim programlarımız hakkında detaylı bilgi alabilir veya doğrudan Ön Kayıt Formu sayfamıza giderek eğitim programlarımızdan birine kayıt yaptırabilirsiniz.