Anıt Eğitim Aşçılık Kursu Ankara İle Kariyerinize Yön Verin

Anıt Eğitim Aşçılık Kursu Ankara, 1990 yılından beri yiyecek-içecek sektörü alanında eğitim veren özel bir kurumdur. 32 yıllık lezzet yolculuğu, önce babadan kızına sonra ise kızından çocuklarına geçecek bir mutfak sanatları serüvenine dönüştü. Bu serüven, eğitim programı çeşitleri ile taçlandırılarak Türkiye’ nin en gözde eğitim kurumu seviyesine ulaştı.

Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifikalı programlar, ulusal ve uluslar arası yemek kültürünün beşiği niteliğindedir. Eğitimlerin sonunda profesyonel aşçılık kariyerinizi, mesleğe dönüştürmek artık çok daha kolay.

Deneyimli şefler, tam donanımlı mutfak atölyesinde;

 • Aşçılık Kursu
 • Pastacılık Kursu
 • Servis Elemanı Kursu
 • Flying Chef
 • Çocuk Pastacılık Kursu

Eğitimlerini başarıyla vermektedir. Milli Eğitim Bakanlığı’ na bağlı özel bir kurs olmamızın yanı sıra, sizi gelecek kariyer planınıza yakınlaştıran en iyi kursların başında gelmekteyiz.

Ayrıca, Anıt Eğitim Aşçılık Eğitimi Türkiye’ de ilk Flying Chef (Havacılık ve Aşçılık Eğitimi) veren kurum unvanını elinde bulundurmaktadır. 32 yıllık üstün başarımızın sırrı; deneyimli, özgün ve kaliteli eğitim programlarıdır.

Ankara pastacılık kursu ile yalnızca gözlere değil, damaklara da hitap edeceksiniz. Rengârenk ışıltılı pastalarınız ile özel günlerin vazgeçilmezi olacaksınız.

Çocuk pastacılık aşçılık kurslarını kabul etmiş bir çocuk, hayal gücünü geliştirirken sorumluluk hissini de geliştirir. Bunun yanı sıra, beyin ve ince-kaba motor gelişimlerini desteklemiş olur.

Amacımız, siz öğrencilerimizi mutfak sanatları ve gastronomi alanında en iyi şekilde yönlendirebilmektir. Türk Mutfağı ve yurt dışı mutfak yetkinliğine sahip olmanızı sağlamak amacıyla köklü mutfak sırlarımızı sizlerle paylaşmaktayız.

Eğitim programlarımız;

 • Aşçılık mesleği seçen bireyleri, chef adayı olarak yetiştirir.
 • Mutfak sanatını merak edenlere kendilerini ifade edecek alanı sağlar.
 • Sağlıklı ve doğal beslenmeye yönelik insanları bilinçlendirir.
 • Ar-ge çalışmalarıyla Türk ve dünya mutfağına katkıda bulunur.

Ankara aşçılık kursunda eğitimlerimiz ile tatların anatomisini keşfedecek, lezzetlere hükmedebileceksiniz. Malzemeler sizi değil, siz malzemeleri şekillendireceksiniz. Size en uygun eğitim seçeneği için hemen tıklayın.

Anıt Aşçılık Kursu Ankara Eğitimine Kimler Başvurabilir?

Mutfak süreçlerinde, profesyonel bilgi ve yetkinliğe hakim olmak isteyen herkes eğitim başvurusu yapabilir.  Samimi ve uzman kadro tarafından öğrenmek istediğiniz ve yetenekli olduğunuz alana yönlendirilirsiniz.

MEB Onaylı Aşçılık Kursu Ankara kurumumuzdan aldığınız 115 saatlik AŞÇI SERTİFİKASI ile kendi işyerinizi açabilirsiniz.

Ankara gastronomi kursları eğitim programı kapsamlı bir girişim projesidir. Geleneksel bilgi ve evrensel standartların buluşturulduğu eğitimler, yenilikçi tüm gelişimleri takip eder.

Neden Anıt Eğitim Kursu?

 1. Kusursuz eğitim, samimi ve sıcak bir karşılanmayla başlar. Öğrenmek, sevmek ve ilginin birleşiminden doğar.
 2. Anıt Eğitim Aşçılık Kursu Ankara yalnızca ezberciliği değil, öğrenmeyi teşvik etmeye; tek kaynağa bağlı olmayı değil, farklı kaynaklara; zorlamaya değil, istek oluşturmaya yönelik olarak eğitim verilmektedir.
 3. 32 yıldır eğitim sektöründeki liderliği ile aile akademisiyle oluşmuş kadro, yetiştirdiği şefler ile istihdam olanağını arttırır.

Aşçılık kursu Ankara fiyatları 12 aya varan cazip taksit seçenekleri ve uzaktan eğitim aşçılık kursu katılımı için bizlere ulaşabilirsiniz. Ön kayıt formu için tıklayınız.

 

Sonuçlarımız

Eğitimler
Kursiyerler
Sertifikalar