Kendini Pastanı Kendin Yap:)

Kendi pastanızı yapmak ister misiniz ? Anıt Eğitim’in Kendini Pastanı Kendin Yap eğitiminde sizlere her geldiğinizde farklı bir pasta yapmayı öğreten ve sizi o konuda uzman hale getiren bir eğitimdir. Eğitime başladığınızda o pastayla alakalı bütün ayrıntıları öğrenip istediğiniz zaman kendi başınıza yapabileceğiniz bir eğitimle karşınızdayız. Her seferinde farklı bir pasta yapımı öğretilmektedir. Kendini Pastanı Kendin Yap eğitiminde çeşit çeşit pasta yapımı öğretilmektedir. Programımızın adının Kendini Pastanı Kendin Yap olması sizin eğitimini aldığınız pastayı kendi başınıza rahatlıkla yapabileceğinden dolayıdır.

Bu eğitimde sizlere üç saat boyunca beraber pasta yapmaktayız. Pastanın anatomisini ne zaman neyi ne kadar kullanacağınızı kısacası yaptığınız pasta ile ilgili bütün ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz. Bu eğitim sonunda kendi yaptığınız pastayı kutunuza koyarak götürüyorsunuz. Emin olabilirsiniz ki evinize götürdüğünüz bu pasta kendi başınıza yapmadığınız son pasta olacak. Artık tecrübeli ve uzman bir şekilde o pasta modelini kendiniz yapabileceksiniz.

Kendini Pastanı Kendin Yap sizi başlangıç seviyesinden alıp ileri seviyeye kadar sizi götürecektir. Bu süreçte her türlü desteği sağlayacaktır ve ileri seviyeye geldiğinizde eğitimini aldığınız pastanın uzmanı olacaksınız.

Kendin Yap

Kendin Yap Eğitiminde Öğrettiklerimiz

  • Pandispanya nedir? Nasıl yapılır? Yapılırken nelere dikkat edilir?
  • Pandispanya nasıl kabarır?
  • Pasta yapımının püf noktaları nelerdir?
  • Pastanın iç kreması nasıl olmalıdır?
  • Pastacı kreması nedir? İnce ayrıntıları nelerdir?
  • Dış kaplama nasıl olmalıdır? Kusursuz bir kaplama nasıl yapılır?
  • Pastada kremanın önemi nedir?
  • Krema ne kadar ve nasıl kullanılmalıdır?
  • Pasta kremasının tadını neler etkiler? Kıvamı nasıl olmalıdır?

1990 yılından bu zamana bir çok çeşit eğitim vermiş olan Anıt Eğitim yılların katmış olduğu bilgi ve tecrübe ile gün geçtikçe sizlere daha çok şey katmaktadır.

33 yıllık bilgi birikimi sayesinde öğrenciler uzmanından eğitim almakla kalmayıp yılların verdiği tecrübeleri de sizlere aktarmaktadır.

Yaptığınız pastanın yapısına tamamıyla hakim olacaksınız, pastaya yön vereceksiniz, hamurlar sizi değil siz hamurları şekillendireceksiniz. Pasta yapımının tüm detaylarını ve tüm püf nokatalarını sizlere öğretiyoruz.

Kendini Pastanı Kendin Yap eğitiminde Anıt Eğitim sayesinde öğrenebileceğiniz bir çok tarif bulunmaktadır. Asıl önemli olan pastanın yapımının mantığını ve nerede hangi malzemenin nasıl kullanılması gerektiğini en uygun şekilde öğrenmenizdir. Biz sizlere mutfağımızda pratik ve teorik bilgileri verdikten sonra beraber pasta yapıyoruz. Bundan sonra sizde o pastayı kendi mutfağınızda profesyonel şekilde rahatlıkla yapabileceksiniz. Eğitimimiz Türkiye’de 1990’dan beri hizmet veren Anıt Eğitim’in tecrübeli ve uzman eğitmen şefleri tarafından verilmektedir.

Öğrencilerimiz pastacılık eğitimini profesyonel olarak almak isterlerse pastacılık eğitimi veren 2 farklı eğitimimiz bulunmaktadır. Bu eğitimlerin bir tanesi Online Pastacılık Eğitimi olmaktadır diğeri ise Pastacılık Eğitimidir. Ayrıca çocuklarınız için Çocuk Pastacılık Kursuda bulunmaktadır.

Kendin Yap

Online Pastacılık Kursu

Öğrencilerimiz bu eğitimde yeteneklerini keşfedecek ve online pastacılık kursu ile bir çok çeşit pastayı yapacak bilgiye sahip olacaklar. Öğrencilerimiz eğitimden sonra profesyonel pasta yapıp satabilecek bilgiye ve donanıma sahip olacaktır. Hijyen kuralları, sunum teknikleri ve uygulamaları gibi bir çok argümanı bu kursumuzda online olarak öğretiyoruz. Arzu ettiğiniz zamanda videoları izleyebilir veya online olarak bizlere katılabileceksiniz.

Online pastacılık eğitimi, seviyelerinizi ayırt etmeden herkese hitap etmektedir, hiç bilgisi olmayan veya kendi başına pasta yapabiliyor olan içinde eğitimimiz uygundur. Çünkü biz en temelden başlayıp profesyonelliğe kadar öğrencilerimize her türlü eğitimi vermekteyiz. Böylece pastacılık konusunda herhangi bir deneyimi olmayanlarla biraz bilgisi olanlar ayırt edilmeden bu eğitimden en güzel şekilde yararlanabilir.

Eğitiminizi tamladıktan sonra MEB Onaylı Pastacılık belgesi ya da Üniversite onaylı E-devlette gözüken Pastacılık sertifikası almaya hak kazanabilirsiniz. Bu sertifika ile pastacılık kariyerine başlamak veya mevcut pastacılık becerilerini geliştirmek isteyen kişiler için çok önemli olacaktır.

Çocuk Pastacılık Kursu

Çocuğunuz pasta mı yapmak istiyor? Ankara Çocuk Pastacılık Kursu bunu sizin için büyük bir keyfe dönüştürmektedir. Belki çocuğunuz kursta öğrendiklerini bir mesleğe dönüştürecek belki sizler için evde çeşit çeşit pastalar yapacak. Çocuk Pastacılık Eğitiminde, Anıt Eğitim bu sektörün en önde gelenlerindendir ve profesyonel olarak hizmet vermektedir.

Anıt Eğitim verdiği Kendini Pastanı Kendin Yap, Online Pastacılık Kursu, Ankara Çocuk Pastacılık Kursu hakkında merak ettiğiniz şeyleri bizlere sorabilirsiniz. Eğer ki kurslarımıza katılmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

Diğer eğitimlerimizi görmek için ve bilgi almak için eğitimlerimiz sayfasına gidebilirsiniz