Online Pastacılık Eğitimi

Siz de, pastacılık kariyerine başlamak veya kariyerinizi ileri seviyelere getirmek ister misiniz? Online Pastacılık Eğitimi sayesinde artık evinizden bu becerileri elde edebilirsiniz. Online Pastacılık eğitiminde, birebir uygulamalı videoların yanı sıra ipuçları ve teorik bilgilere de erişebileceksiniz. Derslerde takıldığınız noktalara veya aklınızda kalan soru işaretlerine hocalarımıza hemen ulaşarak bu problemleri çözebilirsiniz. Sizlerle paylaşacağımız yüzlerce pasta tarifleri ile çeşit çeşit pastalara yapabilecek, tedarikçilerimizden malzemelerinizi alabileceksiniz. Öğrencilerimiz de online pastacılık eğitimini alırken çok rahat edebilecekler evlerinde rahatlıkla dersi dinleyip, uygulayıp takıldığında yardım alabilecekler. Eğer ki Online olarak almak istemezseniz kurumumuza gelerek yüz yüze pastacılık eğitimi de alabilirsiniz.

Online Pastacılık Eğitimi

Pastacılık Nedir?

Pastacılık demek hamur işleri, tatlılar, pastalar demektir. Pasta yapımı gibi çeşitli tatlı ve pasta ürünlerini hazırlama ve sunma sanatıdır. Pastacılıkta birçok farklı malzeme kullanılır ayrıca bir çok yöntem ve teknik kullanılarak yapılmaktadır.

Pastacılıkta kullanılan malzemeler basitçe un, şeker, yağ, yumurta, vanilya, süt, krema, çikolata, meyve, fındık, fıstık bulunur. Bu malzemeler kullanılarak farklı tatlılar ve pastalar yapılabilir.

Pastacılık teknikleri ise hamur hazırlama, pasta keki hazırlama, krema hazırlama, pasta süsleme, ve tatlılar için fırının kullanımı gibi birçok teknik bulunmaktadır.

Pastacılık tutkusu evde yapılabilen basit pastalarla başlayarak, pastanelerde ve restoranlarda profesyonel pastacılık yapılarak devam edebilir. Fakat bu geçiş sizin alacağınız eğitimden ve becerinizden geçmektedir.

Online Pastacılık Eğitimi

Online Pastacılık Eğitiminde Neler Öğretiyoruz ?

Anıt Eğitim 33 yıldır birçok eğitim ile mutfakta bir çok hizmet vermektedir. Bunlardan bir tanesi de Online Pastacılık Kursu. Bu eğitimimizde sizler yardıma ihtiyaç duymadan tek başınıza profesyonel pastalar, tatlılar yapabilecek eğitimi vermekteyiz. Eğitim sonunda profesyonel denecek kadar donanımlı pasta şefleri olabileceksiniz. Öğrencilerimiz köklü firmamızda yeteneklerini keşfedecek ve online pastacılık kursu ile her türlü pastayı yapacak bilgiye sahip olacaklar. Öğrencilerimiz eğitimden sonra profesyonel pasta yapıp satabilecek bilgiye ve donanıma sahip olacaklar. Hijyen kurallarına uygun pasta, sunum teknikleri ve uygulamalarının da öğretildiği bu kursumuza online olarak katılabilir veya arzu ettiğiniz zamanda videoları izleyerek katılabileceksiniz.

Online pastacılık eğitimi, farklı seviyelerdeki herkese hitap etmektedir, hiç bilgisi olmayan da kendi başına pasta yapabiliyor olan da eğitimimize katılabilir çünkü biz en temelden başlayıp profesyonelliğe kadar size destek vermekteyiz. Böylece pastacılık konusunda herhangi bir deneyimi olmayanlarla biraz bilgisi olanlar bu eğitimden en güzel şekilde yararlanabilir.

Online pastacılık eğitimi sonunda sertifika almaya hak kazanırsınız. Bu sertifika ile pastacılık kariyerine başlamak veya mevcut pastacılık becerilerini geliştirmek isteyen kişiler için yararlı olabilir.

Anıt Eğitim’in online pastacılık eğitiminde sağladığı destekler:

  • Anıt Eğitim MEB Onaylı Pastacılık sertifikası ya da Üniversite onaylı E-devlette gözüken Pastacılık sertifikası eğitimi bitiren öğrencilere vermektedir.
  • 1990’dan beri biriken tecrübelerimiz ile Uzmanından Eğitim alabilme imkanı sağlamakla beraber her zaman size destek olmaktadırlar.
  • Videolar sayesinde istediğiniz zaman eğitim derlerini izleyebilirsiniz. Takıldığınızda istediğiniz zamanda destek alabilirsiniz.
  • 33 Yıllık Deneyim ile online pastacılık eğitiminde işinin ehli insanlardan eğitim alma fırsatı sağlamaktadır.
  • MEB Onaylı Sertifikayı almak için MEB in sınavına girebilirsiniz. Anıt Eğitim olarak sizlere öğrettiğimiz şeyler sınavda karşınıza çıkacaktır. 100’den Fazla Pasta Tarifine hakim olan şeflerimiz sizlerle. Eğitim Süreci Boyunca Desteklerimizi öğrencilerimize sunmaktayız

Bir pastanın yapısına tamamıyla sahip olacak, pastaya hükmedebileceksiniz, hamurlar sizi değil siz hamurları şekillendireceksiniz. Pastacılığın detaylarını ve tüm püf noktalarını sizlere öğreteceğiz. Pastacılık Eğitiminde Anıt Eğitim sayesinde öğrenebileceğiniz tariflerin yanı sıra pastanın yapım mantığını ve nerede hangi malzemenin kullanılması gerektiğini en uygun şekilde öğreneceksiniz. Biz kendi mutfağımızda pratik ve teorik eğitim verirken sizde kendi mutfağınızda kendinize göre rahatlıkla videoları izleyerek bizlere eşlik edebileceksiniz. Eğitimimiz Türkiye’de 1990’dan beri hizmet veren firmamızın tecrübeli ve uzman eğitmen şefleri tarafından verilmektedir.

Eğer ki sizlerde profesyonel pasta yapmak istiyorsanız Online Pastacılık Eğitimini alarak sizin için bunu büyük bir keyfe dönüştürebiliriz. Belki öğrendiklerinizi bir mesleğe dönüştürecek belki evde lezzetli pastalar yapan bir pastacı olacaksınız. Online Pastacılık Eğitimini Anıt Eğitim olarak profesyonel olarak hizmet vermektedir.

Anıt Eğitim verdiği Ankara Çocuk Pastacılık Kursu hakkında merak ettiğiniz her şeyi bizlere sorabilir ve detaylı bilgiler alabilirsiniz. Eğer ki kursumuza katılmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

Diğer eğitimlerimizi görmek için ve detaylı bilgi almak için eğitimlerimiz sayfasına girebilirsiniz

Online Pastacılık Kursu & Eğitimi

Online Pastacılık Eğitimi

Siz de, pastacılık kariyerine başlamak veya bilginizi ileri seviyelere getirmek istiyor musunuz? Online Pastacılık Eğitimi sayesinde istediğiniz yerden detaylı eğitim videolarını izleyerek, eğitim ile beraber sizlerle paylaşacağımız reçeteleri uygulayarak pastanelerdeki lezzetleri yapabilirsiniz.

Ailemizi Tanıyın

1990'dan Beri

32 Yıllık Tecrübe

Sertifika Örneği

MEB Onaylı Sertifika

Gereksinimler