Ankara Butik Çikolata Kursu

Ankara Butik Çikolata Kursu

Biraz çikolatadan bahsedelim. Kakao ağacının meyve verdiği dönemde toplanan kakao çekirdekleri ya da tohumlarının bazı işlemlerden geçirerek ortaya çıkan tatlı bir yiyecektir. Çikolatayı çevrenizdeki insanlara nedir diye sorduğunuzda alacağımız cevaplar bellidir. Mutluluk veren, enerji sağlayan bir besindir.

Sizlerin butik çikolata yapımını öğrenmeniz ve bunu başarabilmeniz bizim en büyük mutluluğumuzdur. Anıt Eğitim, Ankara Butik Çikolata Kursu sizlere çikolata yapımını öğretecek ve bunu başarabileceğinizi öğretecek bir kurstur. Anıt Eğitim, Ankara Butik Çikolata Kursu gibi bir çok kursu bulunmaktadır. Anıt Eğitim’in Aşçılık eğitimi, Çocuk Pastacılık Kursu, Macaron eğitimi gibi bir çok eğitim vermektedir.

1990’dan beri Ankara’da bir çok eğitim vermekteyiz. Ankara Butik Çikolata Kursumuzda kendi başınıza çikolata temperleme, renklendirme, ganaj yapmayı öğrenmenin yanında el becerisi ve hayal gücününüz de gelişmektedir. Butik çikolata hazırlama eğitimi başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar size destek sağlanacaktır ve ileri seviyeye geldiğinizde profesyonel olarak pasta yapıp satacak seviyede olacaksınız. İster kendi pastanenizi açar ister İnstagram gibi sosyal medya platformlarından pasta yaparak satabilirsiniz. Sizleri bu seviyeye getireceğimize emin olabilirsiniz. Anıt Eğitim’in Butik Çikolata Kursu ile sizlere neler katacağına bakalım.

Ankara Butik Çikolata Kursu

Ankara Butik Çikolata Kursu ile Neler Öğretiyoruz ?

Anıt Eğitim 33 yıldır birçok workshop ile mutfakta hizmet vermektedir. Bunlardan biriside Ankara Butik Çikolata Kursu. Bu kursumuzda yardıma ihtiyaç duymadan tek başına profesyonel bir çikolata yapabileceğiniz bir eğitim vermekteyiz. Öğrencilerimiz köklü firmamızda yeteneklerini keşfedecek ve profesyonel butik çikolata yapacak bilgiye sahip olacaklar. Öğrencilerimiz eğitimden sonra bir İnstagram sayfası açarak Çikolata satabilecek bilgiye sahip olacaklar. Hijyen kurallarına uygun butik çikolata hazırlama, sunum teknikleri ve uygulamalarının da öğretildiği bir kurstur.

Haftada 2 gün Butik Çikolata eğitim vermekteyiz.

Bu eğitimde öğreneceğiniz konular:

Ganaj Yapımı nasıl olur?
Çikolatayı Renklendirme işlemi.
Çikolata Temperleme neden ve nasıl yapılır?
Kalıba Dökme&Kalıptan Çıkarma
İçi Dolgulu Special Çikolata Yapımı
Bonbon Çikolata
Kuruyemişli Çatlak Çikolata
Tablet Çikolata
Mendiant Çikolata
Satış Maliyetleri hesaplanması.
Satış için instagram sayfası nasıl olmalı?
Tedarikçi paylaşımı Kutu, kalıp gibi aklınıza gelecek tüm malzemeler.

Eğer ki çikolata bilgisi kazanmak istiyorsanız ve bunu iş edinmek istiyorsanız, bir yerden başlamak gerekiyor. Böyle bir düşüncesiniz varsa bu eğitim tam size göre.

Yaptıkları çikolataları kendileri istedikleri gibi süsleyeceklerdir. Öğrenciler başlangıç seviyesinde kursumuz başladığında satış yapabilecek bilgiye sahip olacaklar. Tedarikçilerimizi kalıplarımızı ve malzemeleri nereden edinebileceklerini öğrencilere söylüyoruz. Eğitim sonunda kendi başlarına çikolata yapacak seviyeye getiriyoruz.

Ankara Butik Çikolata Kursu

Anıt Eğitimin Ankara Butik Çikolata Kursunda sağladığı destekler

  • Anıt Eğitim kursu, eğitimi bitiren öğrencilere Katılım Sertifikası vermektedir.
  • 1990’dan beri biriken deneyimrimiz ile Uzmanından Eğitim alabilme imkanı sağlamaktadır.
  • Esnek program sayesinde kursumuza size uygun hazırlayabiliyoruz.
  • 33 Yıllık Deneyim ile tecrübeli insanlardan eğitim alma fırsatı.
  • E-Devlet‘te Görüntülenebilir Sertifika yı Anıt Eğitim olarak sizlere veriyoruz.
  • 100’den Fazla Tarife hakim olan şeflerimiz sizlere eğitim vermektedir.
  • Eğitim Süreci Boyunca Desteklerimiz öğrencilerimizle olmaktadır.

Ankara Butik Çikolata Kursunda Neler Kazanacaksınız

Butik çikolata yapısına tamamen sahip olacak, butik çikolataya hükmedebileceksiniz. Butik çikolata yapımının detaylarını Anıt Eğitim’in Ankara Butik Çikolata Kursu sayesinde öğrenebileceksiniz. Modern ve teknik ekipmanlar ile özel olarak tasarlanmış mutfaklarımızda eğitim alacaksınız. Eğitim boyunca teorik eğitim desteğini değerli öğrencilerimize sağlıyoruz. Kursumuz Türkiye’de 1990’dan beri hizmet veren Anıt Eğitim’in tecrübeli ve profesyonel eğitim şefleri tarafından verilmektedir.

Eğer ki butik çikolata yapmak istiyorsanız bunu sizin için büyük bir keyfe dönüştüreceğiz. Öğrenirken keyif alacağınız ve kurs sonunca büyük bir bilgi birikimine sahip olacağınız bir kursu sizlerle tanıştırıyoruz. Bu eğitimi ister bir mesleğe dönüştürün ister evde lezzetli butik çikolatalar yapabilmek için kullanın. Butik Çikolata Eğitiminde Anıt Eğitim bu sektörde yıllardır sizlere profesyonel olarak hizmet vermektedir.

Ankara Butik Çikolata Kursu

Neden Anıt Eğitimi Seçmelisiniz

Tek işimiz eğitim diyerek çıktığımız bu yolda eğitimci kimliğimizin verdiği hassasiyet ve yılların bize kazandırdığı tecrübeyle, eğitimlerden verim almanız için çaba gösteriyoruz. Sizlere en iyi hizmeti sağlamak bizim işimiz.

Katılım Sertifikası’nı Eğitim sonunda sizlere veriyoruz ve bu belge ile işyeri açabilir, kamuda ya da özel sektörde çalışabilirsiniz. Sertifikamız yurtdışında da geçerlidir.

Deneyimli Eğitmen Kadrosu aldığınız eğitimleri daha özel kılacaktır. Akademik eğitimini tamamlayan ve alanında profesyonel usta eğitmen kadrosu ile sizlere ders vermekteyiz. Uygulamalı ve özverili eğitimlerimiz kursiyerlerimizi keyifli bir eğitim süreci geçirmelerine imkan sağlamaktadır.

Anıt Eğitim verdiği Ankara Butik Çikolata Kursu hakkında aklınıza gelen bütün soruları bizlere sorabilirsiniz. Eğer ki kursumuza katılmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz Diğer kurslarımızı görmek için ve bilgi almak için Eğitimlerimiz sayfasına girebilirsiniz.