Ankara Çocuk Pastacılık Kursu

İçindekiler

Çocuklarımız bizim en değerli varlığımızdır. Onların bir şeyler öğrenmesi ve bazı şeyleri başarabileceklerini görmek her şeyden önce en büyük mutluluğumuzdur. Anıt Eğitim, Ankara Çocuk Pastacılık Kursu çocuklarımıza bir şeyler başarabileceklerini öğretecek bir workshop kursudur. Anıt Eğitim, Ankara Çocuk Pastacılık Kursu programı gibi bir çok workshop niteliğinde kursu bulunmaktadır. Ankara’da bu eğitimler; aşçılık eğitimi, butik çikolata eğitimi, Macaron eğitimi gibi bir çok eğitim vermektedir. Bu eğitimde sonuç olarak çocuğumuz kendi başına pasta yapmayı öğrenmenin yanında el becerisi ve hayal gücünü gelişmektedir. Yaratıcılığını ve hayal gücünü kullanarak kendine olan güvenine fayda sağlamaktadır. Ankara’da 1990 dan beri 33 yıldır bu sektörde köklü hizmet veren Anıt Eğitim’in Çocuk Pastacılık Kursu ile çocuklarımız neler katacağına bakalım.

Ankara Çocuk Pastacılık Kursu

Küçük Şefler Mutfakta

Ankara Çocuk Pastacılık Kursu, küçük şefleri mutfakta görmek istiyor. Sadece çocuklarımıza özel olan bu kurs sayesinde çocuklarımız harika pastalar hazırlayacaklar. Hayal ettiği pastayı kendisi elleri ile yapacak konuma gelir. Çocuğunuzu ve sizi eşsiz hissettirecek olan kursumuz sayesinde çocuklarınız en mükemmel doğum günü pastasını yapabilecekler. Küçük Şefler, el becerilerini geliştirirken hayal dünyasını da geliştirecek. Rengârenk bonibonlar, çikolata ve meyvelerin baştan çıkarıcı kokusu artık küçük şeflerden soruluyor. Lezzetli pastalar neden sizin çocuğunuza ait olmasın? Çocuğunuz istediği zaman neden kendi pastasını yapamasın ? Bütün mutfak yeteneklerini sahip olacak ve kendine özgü hayal ettiği pastayı yapacak eğitimi veriyoruz. İşte bu nedenle, Mutfakta olmanın yaşı yoktur diyoruz ve küçük şefleri mutfakta görmeyi bekliyoruz.

Küçük şeflerin, öz güven duyacakları ve eğlenirken pasta yapımında ustalaşacaklar. Bu workshopumuz hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Uzman şeflerimiz önderliğinde çocuklarımıza hem mutfaktaki püf noktalardan bahsederken hem de çok sevdikleri pastaların nasıl hazırlandığını gösterip uygulatmış olacağız.Çocuklarınızı mutfakla tanıştırın çocuklar dokunarak, koklayarak, görerek, tadarak eğlenirken öğrenirler.

Çocuk Pastacılık

Ankara Çocuk Pastacılık Kursu ile Çocuklarımız Neler Öğrenecek?

Anıt Eğitim 33 yıldır birçok workshop ile çocuklarımızı mutfakla tanıştırmayı hedefler. Bunlardan biriside Ankara Çocuk Pastacılık Kursu. Bu workshopda çocuğunuzun yardıma ihtiyaç duymadan tek başına profesyonel bir pasta yapabileceği bir eğitim vermekteyiz. Bu eğitimle çocuklarımız dokunarak, koklayarak, tadarak, görerek ve eğlenerek öğrenecekler. Çocuklarınız köklü firmamızda gizli yeteneklerini keşfedecekler ve profesyonel pasta yapacak bilgiye sahip olacaklar. Çocuklarınız eğitimden sonra bir İnstagram sayfası açarak pasta satabilecek bilgiye sahip olacaklar.

Haftada 3 gün her geldiğinizde 3 saatlik eğitim vermekteyiz.

 • Hamur malzemeleri ayarlanması ve tartılmanı,
 • Hamur nasıl yoğurulur, şekil verilir ve pişirilir,
 • Pişirdikten sonra nasıl süsleme yapılacağını.
 • Pastalar yapımı ve tekniklerini,
 • Hayal gücü gelişimini,
 • 3 boyutlu düşünebilme yetisini,
 • El-göz koordinasyonunu,
 • Takım olabilme becerilerini

öğrencilerimize en kusursuz halde öğretmekteyiz.

Yaptıkları pastaları kendileri istedikleri gibi süsleyeceklerdir. Öğrenciler başlangıç seviyesinde kursumuz başladığında satış yapabilecek bilgiye sahip olacaklar. Tedarikçilerimizi kalıplarımızı ve malzemeleri nereden edinebileceklerini öğrencilere söylüyoruz. Eğitim sonunda kendi başlarına pasta yapacak seviyeye getiriyoruz.

Anıt Eğitimin sağladığı destekler

 • Anıt eğitim MEB Onaylı Aşcılık Belgesi‘ni workshopu bitiren öğrencilere vermektedir.
 • 1990’dan beri biriken tecrübelerimiz ile Uzmanından Eğitim alabilme imkanı sağlamaktadır.
 • Esnek program sayesinde istediğiniz zaman kursumuza gelebilirsiniz.
 • 33 Yıllık Deneyim ile işinin ehli insanlardan eğitim alma fırsatı.
 • E-Devlet‘te Görüntülenebilir Sertifika yı Anıt Eğitim olarak sizlere sağlıyoruz.
 • 100’den Fazla Tarife hakim olan şeflerimiz sizlerle.
 • Eğitim Süreci Boyunca Desteklerimizi öğrencilerimize sunmaktayız

Bir pastanın anotomisine tamamıyla sahip olacak, pastaya hükmedebileceksiniz, hamurlar sizi değil siz hamurları şekillendireceksiniz. Pastacılığın derin detaylarını Ankara Çocuk Pastacılık Kursunda Anıt Eğitim sayesinde öğrenebileceksiniz. En modern teknik ekipmanlar ve özel olarak tasarlanmış mutfaklarımızda pratik eğitim verirken eğitim boyunca teorik eğitim desteğinin sürekli sağlıyoruz. Kursumuz Türkiye’de 1990’dan beri hizmet veren firmamızın tecrübeli ve uzman eğitmen şefleri tarafından verilmektedir.

Eğer ki çocuğunuz pasta yapmak istiyorsa Ankara Çocuk Pastacılık Kursu bunu sizin için büyük bir keyfe dönüştürecektir. Belki çocuğunuz bunu bir mesleğe dönüştürecek belki sizler için evde lezzetli pastalar yapacak. Çocuk Pastacılık Eğitiminde Anıt Eğitim bu sektörde profesyonel olarak hizmet vermektedir.

Anıt Eğitim verdiği Ankara Çocuk Pastacılık Kursu hakkında merak ettiğiniz herşeyi bizlere sorabilirsiniz. Kursumuza katılmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

Diğer eğitimlerimizi görmek için ve bilgi almak için eğitimlerimiz sayfasına girebilirsiniz